Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Międzynarodowy Turniej Smaków na Zamku w Liwie

Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie oraz Lokalna Organizacja Turystyczna „Wielki Gościniec Litewski" zapraszają do udziału w Międzynarodowym Turnieju Smaków na Zamku w Liwie, który odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia br. W ramach Turnieju odbędą się konkursy: na najsmaczniejszą potrawę regionalną na szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego oraz na „Gościniec z podróży" – najciekawszy kulinarny prezent z podróży szlakiem WGL, degustacje, kiermasz kulinariów regionalnych, zawody kulinarne, konkursy kulinarne, targ śniadaniowy oraz piknik, koncerty zespołów folkowych i folklorystycznych.

W programie Turnieju odbędą się również koncerty zespołów: TAMARYSZE, HOYRAKY, COSTA NOVA, STARA KUŹNIA, LEŚNE LICHO. Gościem specjalnym Turnieju Smaków na Zamku w Liwie będzie znany kucharz i dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak.

Serdecznie zapraszamy!

 logo cz

 

Do pobrania:

KONKURS NA NAJSMACZNIEJSZĄ POTRAWĘ REGIONALNĄ    REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA (pdf)   KARTA ZGŁOSZENIA (doc)

KONKURS NA GOŚCINIEC Z PODRÓŻY                                 REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA (pdf)   KARTA ZGŁOSZENIA (doc)

KIERMASZ PRODUKTÓW REGIONALNYCH                            REGULAMIN    KARTA ZGŁOSZENIA (pdf)    KARTA ZGŁOSZENIA (doc)

 

plakat mts